Strona główna/Dla Rodziców/Świetlica/Aktualności/"Ocalić od zapomnienia - W kolorowym świecie OWADÓW!!!"

"Ocalić od zapomnienia - W kolorowym świecie OWADÓW!!!"

16 04 2023 #Aktualności #Świetlica

W miesiącu marcu w świetlicy trwały przygotowania do  XXX Wojewódzkiego Plastycznego Konkursu Ekologicznego: "Ocalić od zapomnienia", z tegorocznym hasłem przewodnim: W kolorowym świecie owadów".

Konkurs po raz trzydziesty organizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce - Leszczynach a jego zasięg obejmuje województwo śląskie. Świetlica szkolna stara się regularnie brać udział w tym wysokim rangą i ciekawym konkursie. Ciekawym dlatego gdyż co roku patronuje mu inny temat a to bardzo odpowiada naszym młodym Odbiorcom. Prace oceniane będą aż w trzech kategoriach wiekowych gdyż udział mogli wziąć uczniowie klas 1-8 oraz szkół ponadpodstawowych, przedszkolaki a także uczestnicy plastycznych zajęć pozaszkolnych i szkół specjalnych.

Prezentujemy wykonawców najstaranniejszych prac wytypowanych z naszej szkoły do tego konkursu wraz z ich wykonawcami a są nimi: Andrii z klasy 7a, Julia z 8b, Anna z 8b, Nina z 8b, Malwina z 3a, Zuzanna z 4a, Dominik z 4a, Aleksandra z 4a, Michalina z 3c ( prezentuje dodatkowo pracę  nieobecnego Franka z 1a, Oliwier z 2b.

Kto powie, że  świat owadów nie mieni się wieloma barwami. Spójrzcie sami!

Trzymamy kciuki za naszych Artystów!

Kolorowy świat owadów