Strona główna/Dla Rodziców/Świetlica/Aktualności/Apel do Rodziców w sprawie zgromadzenia fantów do (..)

Apel do Rodziców w sprawie zgromadzenia fantów do sprzedaży w czasie planowanego festynu szkolnego.

29 03 2023 #Aktualności #Świetlica

Szanowni Państwo

W związku z planowanym Rodzinnym Festynem Szkolnym, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w zorganizowaniu paczek na zasadzie fantów. Naszym zamiarem jest przygotowanie paczek zawierających dowolne przedmioty dostarczone przez Rodziców/ Uczniów do naszej szkoły, które zostaną sprzedane w czasie festynu a pochodzący z nich dochód zasili budżet naszej szkoły.

Chętni, w czasie trwającego festynu,  będą dokonywać zakupu LOSU, który zawierał będzie Numer Paczki.

Zależy nam na przygotowaniu dużej ilości takich paczek.

Prosimy o zakup - w miarę możliwości i dostarczenie do świetlicy szkolnej w godzinach 6:45-16:00, w okresie miesiąca kwietnia oraz do 22 maja br. następujących przykładowych przedmiotów, z których przygotowane zostaną paczki do sprzedaży w czasie odbywającego się festynu:

• artykuły drogeryjne - np. drobne kosmetyki,
  • artykuły ceramiczne- np. kubeczki, filiżanki, miseczki, talerzyki, szkło ozdobne itp.
  • bibeloty- różnego typu artykuły dekoracyjne do mieszkania ( metalowe, drewniane, z tkaniny, wiszące, stojące itp.)
  • artykuły szkolne - np. mazaki, kredki, długopisy w formie prezentu, inne według Państwa gustu i pomysłu,
  • drobne zabawki - np. kolorowanki, książki, maskotki i inne.

Ważne aby przedmioty były w dobrym stanie, nowe i takie aby sprawiły radość osobie, która je zakupi.

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie.

Dominika Machulec

Urszula Strzelczyk