• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 43 12 946
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/Aktualności/Pożegnanie klasy trzeciej

Pożegnanie klasy trzeciej

21 06 2024 #Aktualności

Pożegnanie klasy trzeciej

Akademia

 

20 czerwca klasy trzecie wzruszająco zakończyły swój pierwszy etap edukacyjny.

Przygotowali z tej okazji występ artystyczny. Zaprezentowali się recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc. Uczniowie pochwalili się swoimi osiągnięciami wokalnymi, recytatorskimi oraz aktorskimi. Nie zabrakło także popisów tanecznych. Trzecioklasiści podziękowali swoim wychowawcom pani Małgorzacie Gałażyn (3a) oraz pani Aleksandrze Bogocz (3b) za wspólnie spędzone chwile. Gorące podziękowania złożyli również pani dyrektor Małgorzacie Marciniak, pani wicedyrektor Iwonie Krzyżowskiej oraz wszystkim nauczycielom opiekującym się nimi, obsłudze, a także Rodzicom. Nie zabrakło łez, uścisków i uśmiechów. Przed nimi nowe miejsce i przygody, a ten moment stanowił symboliczne przekroczenie progu nowego rozdziału w ich edukacyjnej podróży.

 Po części artystycznej uczniowie wraz ze swoimi rodzicami i wychowawcami udali się na słodki poczęstunek do sal lekcyjnych przygotowany przez Rodziców. W atmosferze wzruszenia, trzecioklasiści otrzymali życzenia powodzenia na kolejnym etapie nauki oraz słowa motywacji i zachęty do dalszego rozwijania swoich umiejętności. Był to moment, w którym uczniowie mieli okazję spojrzeć wstecz na te piękne trzy lata pełne nauki, przyjaźni i niezapomnianych chwil.

Ten wzruszający moment pozostanie na długo w pamięci uczniów, nauczycieli i wszystkich obecnych, jako symbol zakończenia jednego etapu i rozpoczęcia nowego rozdziału w ich edukacyjnej podróży.

 Życzymy im powodzenia i samych bardzo dobrych ocen w klasach starszych, a teraz wspaniałego wypoczynku, na jaki zasłużyli ciężką pracą przez cały rok!

  

Aleksandra Bogocz, Małgorzata Gałażyn

Zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego klas trzecich -uroczysta akademia

 

do góry