• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 43 12 946
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/Aktualności/8a rok szkolny 2023/2024 Wszystko w tym roku było (..)

8a rok szkolny 2023/2024 Wszystko w tym roku było ostatnie…

8 06 2024 #Aktualności

8a rok szkolny 2023/2024 Wszystko w tym roku było ostatnie…

Zdjęcie grupowe uczniów kalsay 8a z nauczycileami i Dyrekcją

Ostatnia wycieczka, na której uczniowie klasy 8a wspólnie odkrywali nowe miejsca i cieszyli się swoim towarzystwem, wiedząc, że już niedługo pójdą różnymi ścieżkami. Ostatnia kartkówka, która może wydawała się trudna, ale miała w sobie coś szczególnego, bo była to ostatnia okazja, by udowodnić swoje umiejętności i wiedzę. Ostatnia piątka, która wywołała radość i dumę, a może nawet kilka łez wzruszenia.

6 czerwca odbyła się ostatnia klasowa impreza – kameralny komers. To był czas pełen emocji i wspomnień, kiedy uczniowie klasy 8a jako uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 po raz ostatni wspólnie tańczyli i bawili się w najlepsze. Komers  pełen śmiechu, tańca i rozmów, które przeniosły ich wstecz, do tych wszystkich wspólnych chwil, które dzielili przez lata. Był to moment, by celebrować nie tylko zakończenie szkoły podstawowej, ale także przyjaźnie i więzi, które powstały przez ten czas.

Każda chwila tego wieczoru była szczególna – od wzruszających przemówień, przez ulubione piosenki, aż po wspólne tańce, które zjednoczyły całą klasę. Była to również okazja, aby podziękować Pani dyrektor, wychowawcom, którzy prowadzili ich przez te lata, wspierali i motywowali do osiągania coraz wyższych celów.

Uczniowie klasy 8a spędzili ten wieczór razem, z poczuciem, że choć coś się kończy, to jednocześnie coś nowego się zaczyna. Każdy z nich wyruszy teraz w swoją własną podróż, pełną wyzwań i możliwości, ale zawsze będą pamiętać ten szczególny czas spędzony razem w SP5.
Było to piękne zakończenie jednego rozdziału i ekscytujący początek kolejnego.

 

Dominka Morciniec

Komers klasa 8a 2024r.

8a rok szkolny 2023/2024 Wszystko w tym roku było ostatnie…

do góry