Strona główna/Aktualności/Podsumowanie pierwszego etapu edukacyjnego

Podsumowanie pierwszego etapu edukacyjnego

27 06 2023 #Aktualności

" Czas rozwinąć skrzydła..."

21 czerwca 2023r, odbyła sie uroczystość podsumowująca zakończenie pierwszego etapu edukacyjnego. Wzięli w niej udział dyrektor szkoły: Małgorzata Marciniak, wicedyrektor: Iwona Krzyżowska, uczniowie: klasy III a z wychowawcą Urszulą Krettek, klasy III b z wychowawcą Anną Ogierman i klasy III c z wychowawcą Mirosławą Albrecht, oraz rodzice.

W krótkiej części artystycznej uczniowie wierszem, piosenką i tańcem przedstawili to, co na danym etapie edukacji było dla nich najważniejsze czyli: pierwszy dzień w szkole, pasowanie na ucznia, udział w konkursach i uroczystościach szkolnych. Pochwalili się zdobytymi umiejętnościami i wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, znajomości alfabetu, ortografii, tabliczki mnożenia. Przedstawili swoje pasje, zainteresowania i talenty muzyczne, o których rozwój zadbała pani Anna Jędrzejak.

Uczniowie podziękowali za trzy lata nauki nauczycielom oraz rodzicom. Od września zmierzą się z kolejnymi wyzwanianiami.

Życzymy im wielu sukcesów!

Podsumowanie pierwszego etapu edukacyjnego