• język migowy
  • e-mail
  • telefon: +48 32 43 12 946
  • lokalizacja
  • BiP
Strona główna/Aktualności/Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w klasach 1-3.

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w klasach 1-3.

28 06 2023 #Aktualności

 

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbyło się w piątek, 23 czerwca.

 

Na początku uroczystości wprowadzano do sali poczet sztandarowy, odśpiewano hymn państwowy. Pani dyrektor przedstawiała nowego chorążego oraz przyboczne (uczniów klas VII, którym dzień wcześniej przekazano insygnia i obowiązki.

Uczniowie klasy 2 a i 3 b pod okiem swych wychowawców: M. Gałażyn i A. Ogierman przygotowali uroczystą akademię z okazji pożegnania roku szkolnego w klasach 1-3.

Podczas akademii uczennice z klasy 2 a, zaprezentowały układ ruchowy z śpiewem  do piosenki „ Ostatni dzwonek (Wakacji czas).  Natomiast uczniowie z klasy 3 b, przedstawili gdzie i w jaki sposób można spędzić wakacyjny wypoczynek oraz przypomnieli uczniom o zasadach bezpieczeństwa podczas wolnego czasu. Na zakończenie zaśpiewali i zatańczyli do piosenki „Jedziemy na wakacje”. 

Po akademii szkolnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych, aby odebrać świadectwo i życzenia od wychowawcy.

Rozpoczęli wakacje, które w tym roku będą wyjątkowo długie. Nie wrócą do sal lekcyjnych 1 września, a kilka dni później. Rozpoczęcie nauki dopiero 4 września.

 

Rada Pedagogiczna życzy wszystkim Uczniom wspaniałych wakacji, odpoczynku i bezpiecznego powrotu we wrześniu!

 

 Anna Ogierman

Zakończenie roku szkolnego w klasach I-III

do góry