Strona główna/Dla Rodziców/Świetlica/Aktualności/Święto KOBIET w Świetlicy szkolnej!

Święto KOBIET w Świetlicy szkolnej!

21 03 2023 #Aktualności #Świetlica

Prezenciki dla świetlicowych kobiet.

Marzec to miesiąc Kobiet ze względu na Ich Święto, które uroczyście podkreśliliśmy na zajęciach świetlicowych w dniu 8 MARCA. Nasze Młode Kobiety zostały w tym dniu mile zaskoczone przygotowaną wcześniej przez chłopców galerią portretów, przedstawiających wszystkie Dziewczyny uczęszczające do świetlicy. Chłopcy włożyli w tą pracę wiele trudu a podjęli się tego zadania nawet ci, którzy nie czują się na co dzień malarzami czy rysownikami.

Ponadto pani Dominika wraz z chłopcami opracowała krzyżówkę z hasłem, zwierającą imiona naszych świetlicowych Pań, co stanowiło zadanie do rozwiązania na tychże zajęciach świetlicowych - żadnego damskiego imienia nie mogło zabraknąć  w tej krzyżówce.

Kolejnym zadaniem - zabawą, było wylosowanie zaczepionych na płatkach dużej stokrotki działań lub odpowiedzi na pytania o sprawy, na których Kobiety znają się najbardziej: podanie przepisu na naleśniki, zupę pomidorową, wyjaśnienie czym różni się sukienka od spódnicy, udzielenie kilku rad jak dbać cerę i ogólny wygląd, wymienienie kilku rzeczy, które każda kobieta zawsze ma przy sobie w swojej torebce,  wskazanie o czy mężczyzna czasem zapomni  a kobieta zawsze pamięta - chodziło o codzienne czynności itp.

Nie zapomnieliśmy również o drobnym upominku dla naszych Kobiet - ciekawie zapakowany pierścionek i słodycz to coś co zadowoli każdą KOBIETĘ.

galeria portretów dziewczynek - świetliczanek, przygotowana przez chłopców.

Biżuteria, którą zostały obdarowane nasze panie.